אודות ליקומפאס טק בע״מ

חברת ליקומפאס טק בע"מ הינה חברה המתמחה בייעוץ ואבחון ארגוני בתחום הרציפות התפקודית, פיתוח מערכות שו"ב טכנולוגיות מתקדמות, אימון משרדי ממשלה, חברות וארגונים, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים מגוונים כמו גם ייעוץ למוסדות מובילים בתחומי הניהול והשליטה בשגרה, במצבי חירום ובכל נושא ההערכות לחירום.
החברה מורכבת מבעלי תפקידים בכירים במערכת הביטחון בעלי ניסיון מבצעי רב בתחום ההערכות לחירום ובתחום המוניציפאלי. החברה מספקת שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיה ופועלת בהצלחה במגוון רחב של ארגונים בארץ ובעולם.
החברה הוקמה על ידי פורשי מערכת הביטחון בתחומים שונים מתוך כוונה לספק מענה ברמה הלאומית לבעיות ולאתגרים עימם התמודד וצפויה להתמודד מדינת ישראל גם בעתיד על פי תרחיש הייחוס הלאומי.
במהלך השנים הצטרפו לחברה מספר רב של בעלי תפקידים ויועצים בכירים מאד בתחומי ההערכות לחירום בארץ ובעולם והחברה מספקת שירותים רבים במגוון רחב של נושאים.
ייחודה של החברה הינו ביכולתה לספק ללקוח מענה שלם, מקיף ואיכותי החל משלב האבחון, דרך כתיבה והכנה של המענה הנדרש וכלה בתהליך ההטמעה אשר מביא לידי ביטוי את הניסיון המקצועי רב השנים בתחום זה של כלל בעלי התפקידים הפועלים במסגרת החברה.
עם כניסתה של החברה לשוק מערכות השליטה והבקרה החלה החברה בפעילות בתחום זה במספר יבשות ובשיתוף פעולה משמעותי עם גופי ממשל ורשויות מקומיות בעולם אשר בחרו לנצל את הידע, הניסיון והרמה המקצועית הגבוהה של חברת ליקומפאס 
טק בע"מ.

 
  צור קשר
  ליקומפאס בע"מ

השיטה 1 , פרק תעשיה בר לב
ד.נ. משגב 2015600

04-8111434
info@licompass.com

  ליקומפאס טק בע"מ

“אי אפשר ללמד אדם דבר. ניתן רק לעזור לו לגלות זאת מתוך עצמו.”
גלילאו גליליי